Fireshow JBC

PAF2015 - přehrada art fest


Žonglérskou skupinu FireshowJBC představovat nemusím a festival Přehrada Art fest, který pro vás každý rok připravují jistě také ne. PAF 2015 jako třetí v pořadí vypukne 22.srpna od 14 hodin na Jablonecké přehradě tradičně na Bílých pískách, stánek ,,U Bažanta“. A protože je PAF každý rok rozšířenější, přidal se do řad pořadatelů další žonglérský tým Cirko Minimo.

plakát

Program bude jako každý rok nadupaný hudbou od lokálních skupin, těšit se můžete například na Jah Army Sound, kteří roztančí i klub D-Eppl, kde bude afterparty, Loop Station, Street'n'Banana, Intensive Care, Madafaka a další. Jako každy rok se můžete přihlásit na žonglérské workshopy pod vedením zkušených žonglérů, vyzkoušet si důvěrů svých partnerů při párové akrobacii, zavlnět nejen boky s hula hoopem, samozřejmě nebude chybět ani workshop Pole dance od liberecké skupiny Polechicas a letos poprvé i workshop stále oblíbenějšího Twerku... Tradičně bude Slackline park, nově budete moci okouknout vznik pouličního umění Graffiti. Pro velký úspěch loňského turnaje Famfrpál ho budou pořadatelé letos opakovat. A pokud navštivujete pravidelně workshopy, které FireshowJBC pořádájí a už jste si osahali Flowerstick nebo kuželky, budou pro vás připravené Juggling games...

Během celého průběhu budou festival lemovat prodejní či informační stánky. Hlavním informačním stánkem bude Ignis shop, kde vám rádi odpoví na všechny dotazy ohledně workshopů a kde si budete moci zakoupit veškeré žonglérské hračky, se kterými se budete učit. Budete moci podpořit zvířata z O.S.Šance zvířatům, zakoupit si nějaký pěkný šperk od Jahody nebo longboardy z Liberce...

A to nejlepší na konec! Jakmile se setmí příjde na řadu gala show, o kterou se postarají jak jinak než skvělí žongléři. Pamatovat si budete pražskou skupinu Tetris z loňského ročníku, další skupina z Prahy Inspyro a Hooplay, Cascabel, který přijede až z Olomouce a z Liberce spolupořadatelé Cirko Minimo.

Vstupné bude jako každý rok dobrovolné!

Pro všechny, kteří by si festival chtěli užít opravdu na plno a nebudou mít kde hlavu složit, bude připravené stanové městečko v prostorách městského bazénu.

autorem článku je Nikola Hortová

http://www.paf2015.cz

https://www.facebook.com/events/1414189832217226/

Akce se koná za podpory statutárního města Jablonec nad Nisou a těchto sponzorů:
www.fireshowjbc.cz
www.ignisshop.com
www.zonglotoc.cz
www.restauraceusarky.cz
www.mestojablonec.cz
www.sportjablonec.cz
www.pivo-konrad.cz
www.deppl.com
http://www.poledanceliberec.cz/
https://www.pirati.cz/

style switcher

Layout Tone

Dark Night

Menu Color

Menu Style (For Full Screen Versions)

Normal From Top

Color Skins